KONST / Litografier / Färglitografi 12144030
nr 1214 4030
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 79/200, Plexi, 19x10 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:04:16
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry